Szukasz projektanta wnętrz?

Projektowanie wnętrz
to nasz zawód i nasza pasja.

Przygotowując aranżację wnętrz
stworzymy dla Ciebie modną i funkcjonalną przestrzeń
do mieszkania, pracy i odpoczynku.


POZNAJ NAS

W ofercie projektowania wnętrz proponujemy

Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny obejmuje opracowanie propozycji rozmieszczenia pomieszczeń, mebli i wyposażenia w Twoim mieszkaniu. Przygotujemy dla Ciebie rzuty 2D na których przedstawimy możliwe aranżacje wnętrz. Rzuty możemy opracować  w oparciu o posiadane przez Ciebie wyposażenie lub zaproponowane przez nas modne i funkcjonalne rozwiązania.

Koncepcja aranżacji wnętrza

Zakres koncepcji aranżacji wnętrza to przygotowanie projektu kolorystyki, projektu stylistycznego i projektu funkcjonalnego dla Twojego mieszkania. Opowiedz nam jak chciałbyś mieszkać, a my zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze i pokażemy projekt na wizualizacjach. Wybór mebli i wyposażenia pozostawiamy po Twojej stronie abyś mógł sam zdecydować jak będą wyglądać detale Twojego wnętrza.

Kompleksowy projekt wnętrza

Kompleksowy projekt wnętrza to zaprojektowanie wnętrza Twojego mieszkania lub domu w każdym szczególe. Na początku ustalimy z Tobą koncepcję kolorystyczną i stylistyczną. Przygotujemy propozycje  rozplanowania pomieszczeń, mebli i wyposażenia w mieszkaniu. Na każdym etapie uwzględnimy Twoje potrzeby i preferencje. Cały projekt przedstawimy na wizualizacjach, zestawie rzutów i przekrojach.  Pomożemy również w wyborze detali  wyposażenia dla Twojego wnętrza.

Nadzór autorski

Dopilnujemy, aby realizacja przygotowanego przez nas projektu wnętrza przebiegała pomyślnie. Będziemy opowiadać za kontakty z podwykonawcami i pilnować, by wykonanie projektu przebiegło szybko i bez problemów.

Stać Cię na wymarzone wnętrze!

Skontaktuj się z nami

Telefon

+48 608 420 204

Facebook

#homedoctorspl